Čo udáva výrobca:

Pákový kávovar DeLonghi EC 820 B vám umožní pripraviť espresso ako z kaviarne priamo u vás doma. Zaručuje to profesionálny držiak na filter so zabudovaným systémom na bohatú penu. Ďalším jeho benefitom je rýchly ohrev vody, kávovar je pripravený od spustenia za neuveriteľných 40 sekúnd. Nastaviteľná tryska na mlieko, vám pomôže pripraviť bohatú penu na cappuccino alebo late. Kávovar DeLonghi EC 820 B disponuje taktiež nahrievacou plochou na šálky. Priaznivcov ekológie taktiež poteší tlačítko Stand-by, ktoré šetrí nielen energiu, ale aj vaše peniaze.

Parametre:

Počet pripravovaných šálok: 2
Maximálna veľkosť šálky: 9 cm
Max. tlak: 15 bar
Príkon: 1 450 W
Výška: 30,5 cm
Šírka: 27,5 cm
Hĺbka: 31,0 cm
Hmotnosť: 5,4 kg
Objem zásobníka na vodu: 1 l
Odnímateľný zásobník vody: Áno
Ukazovateľ množstva vody: Áno
Použitie mletej kávy: Áno
Použitie zrnkovej kávy: Nie
Tryska na horúcu vodu: Nie
Tryska na paru: Áno
Zásobník na mlieko: Nie
Nahrievanie šálok: Áno
Mlynček na kávu: Nie
Displej: Nie
Varenie espressa: Áno
Varenie cappuccina a late: Áno (za pomoci trysky na paru)

Čo hovoria zákazníci:

Pákový kávovar DeLonghi EC 820 B sa teší priazni mnohých používateľov. Väčšina z nich si pochvaľuje hlavne nadčasový dizajn, neuveriteľne rýchli ohrev vody (už za 40 sekúnd), umiestnenie nádobky na vodu spredu kávovaru čo zjednodušuje prístup, kvalitne pripravenú kávu s bohatou penou a neuveriteľné tichý chod. Na rozdiel od iných kávovaroch podobnej kategórie, rozdeľuje páka kávu do šálok pomerne rovnomerne (čiže príprava dvoch šálok súčasne u tohto kávovaru je skutočne možná). Priaznivá je aj cena tohto kávovaru vzhľadom ku kvalite.

Niektorý užívatelia však našli aj pár vecí, ktoré im nevyhovovali. Tí ktorí pripravujú súčasne viac káv sa zdala nádobka na vodu príliš malá. Ale na druhú stranu ocenili jej umiestnenie spredu. Plocha na ohrev šálok je skôr na okrasu ako funkčná, kávovar by musel byť neustále v pohotovostnom režime, aby ste mali šálky pripravené a to v domácnostiach nie je možné.

Náš celkový dojem z kávovaru DeLonghi EC 820 B je veľmi dobrý a preto vám ho môžeme len doporučiť. Ak hľadáte kvalitný pákový kávovar za priaznivú cenu, bude EC 820 B tou správnou voľbou.

 

ZISTI CENU

Klady

 • Rýchli ohrev vody.
 • Bohatá pena espressa.
 • Zásobník na vodu umiestnený spredu.
 • Nadčasový dizajn.
 • Jednoduchosť ovládania a čistenie.
 • Nastaviteľná tryska na paru funguje úžasne.
 • Tichý chod kávovaru.
 • Priaznivá cena.

Zápory

 • Malá nádobka na vodu.
 • Ohrev na šálky nie je moc použiteľný.
 • Pod páku je možne umiestniť pohár s maximálnou výškou 9cm.

Vaše hodnotenie
[Total: 1 Average: 5]


Warning: Illegal string offset 'cookies' in /data/web/virtuals/162116/virtual/www/domains/top-kavovar.eu/wp-includes/comment-template.php on line 2292

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

<