Čo udáva výrobca:

Prekvapkávací kávovar Makita DCM 500 Z s možnosťou napájania cez akumulátor Li-ion 18V, bol vyrobený hlavne pre priaznivcov náradia značky Makita. Možnosť použiť napájanie z akumulátora vŕtačky, okružnej píli, priamočiarej píli a mnohého iného náradia značky Makita, presúva tento kávovar z kuchyne či kancelárie priamo na stavbu. Využitiu na stavbe nahráva aj jednoduchá obsluha a čistenie. Odnímateľnú odkvapkávaciu hlavicu spolu s trvalým filtrom stačí opláchnuť pod tečúcou vodou a kávovar je čistý. Prístroj disponuje taktiež kontrolou hladiny vody v nádržke, aby nedošlo k spusteniu bez vody. Objem zásobníka vody je 0,15 l čo postačuje na prípravu jednej šálky kávy. Tomuto menšiemu objemu zodpovedajú aj úsporne rozmery kávovaru, aby nezaberal zbytočne veľa miesta v kufríku na náradie. Prekvapkávací kávovar Makita DCM 500 Z sa vyrába v štandardnej modrej farbe, charakteristickej pre značku Makita.
Dodávané príslušenstvo: odmerka na kávu, permanentný filter, sieťový kábel na 230V, kábel na napojenie akumulátora (dodávané bez akumulátora a nabíjačky).

Parametre:

Maximálny počet pripravovaných šálok: 1
Výška: 21,4 cm
Šírka: 11,5 cm
Hĺbka: 22,2 cm
Hmotnosť: 1,7 kg
Zásobník na vodu: 0,15 l
Nahrievanie šálok: Nie
Použitie mletej kávy: Áno
Varenie espressa: Nie
Varenie prekvapkávanej kávy a čaju: Áno
Displej: Nie
Programovateľný digitálny časovač: Nie
Kontrola stavu v nádržke: Áno
Permanentný filter: Áno
Možnosť napájania z akumulátora: Áno (akumulátor Li-ion 18V)

Čo hovoria zákazníci:

Užívatelia , ktorí mali možnosť daný kávovar vyskúšať pozitívne hodnotia najmä možnosť napájania kávovaru z akumulátora. Na druhu stranu používatelia, ktorý nedisponujú akumulátorovým náradím značky Makita, tento benefit nemôžu oceniť, keďže sa kávovar dodáva bez potrebného akumulátora. Užívatelia oceňujú taktiež jeho malé rozmery, jednoduchosť použitia a čistenia. Veľkým plusom je aj permanentný filter, čo taktiež uľahčuje prípravu kávy. Pri použití v domácnosti niektorým užívateľom vadila absencia odkvapkávacej nádržky pod šálkou (po odobratí šálky tečie prebytočná voda na stôl). Používateľom na stavbe však tento nedostatok nevadil a ocenili celistvosť prístroja. Odnímateľná nádržka na odkvapkávanie by robila pri prenášaní zbytočne problémy.

Ohodnotiť tento kávovar nieje vôbec jednoduché. Nebol vyrobený pre kuchyne, ale určite aj tam si nájde svoje miesto. Musíme však zohľadniť to, že zvláda prevádzku aj v takom prostredí ako je stavba. Preto tento kávovar od nás dostáva aj napriek svojim nedostatkom výborne hodnotenie.

 

ZISTI CENU

Klady

  • Možnosť napájania zo siete 230V, ako aj s akumulátora Li-ion 18V.
  • Jednoduchosť ovládania a čistenie.
  • Kompaktné rozmery.
  • Permanentný filter.
  • Automatické vypnutie.

Zápory

  • Nedodáva sa s akumulátorom a nabíjačkou.
  • Chýba displej a časovač.

Vaše hodnotenie
[Total: 0 Average: 0]


Warning: Illegal string offset 'cookies' in /data/web/virtuals/162116/virtual/www/domains/top-kavovar.eu/wp-includes/comment-template.php on line 2292

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

<